Nový Prostor

Mastercard a Nový Prostor

Teď můžete pomáhat 
i bez hotovosti

Mastercard® vám od teď umožňuje u prodejců Nového Prostoru platit pohodlněji kartou. Podpoříte tak lidi v sociální tísni, kteří svou tíživou situaci řeší vlastními silami.

Logo Nový Prostor
Logo Mastercard Contactless

S Mastercard pomůžete rychleji a pohodlněji

Prodejci Nového Prostoru jsou lidé v obtížné sociální situaci, lidé bez majetku, bez domova, bez dokladů, ale s vůlí stát na vlastních nohou. Snaží se sami získat finanční prostředky k pokrytí základních potřeb.

Prodejci časopis nakupují ze svého za 30 Kč a prodávají ho za 60 Kč. Koupí časopisu je tak podpoříte v jejich úsilí.

Když chcete pomoci,
pípněte kartou

Prodejci Nového Prostoru i jejich zákazníci to mají teď snadnější. S bezkontaktními terminály se jejich transakce zjednodušší a zrychlí. Každé vaše pípnutí kartou jim pomůže.

Jak správně nakupovat Nový Prostor

V první řade si zkontrolujte, zda má prodejce na sobě pracovní oděv, platnou průkazku s kuponem na daný měsíc a vyznačeným prodejním místem. Dále že je na časopise vyražené číslo shodné s číslem na průkazce prodejce. Po zaplacení si prosím odeberte svůj časopis. Pomáháte tím udržet projekt NP v chodu.

Podívejte se, kde všude můžete Nový Prostor zakoupit. Prodejce najdete na určených prodejních místech už deseti měst v České republice.

Nový Prostor

Můžete pomáhat i jinak

Lidem v obtížné životní situaci můžete pomoci i tím, že si časopis Nový Prostor předplatíte.

K dispozici je vám tištěná i elektronická verze. Pomůžete také tím, že si pořídíte některý z reklamních předmětů nebo výrobků, které se zapojením zkušených tvůrců vyrábí prodejci v pravidelně pořádaném workshopu.

Logo Nový Prostor

Společně dosáhnout 
malé změny.
K nezaplacení™

Plaťte za Nový Prostor kartou a pomůžete lidem, 
kteří řeší svou tíživou situaci vlastními silami.